piątek, 11 marca 2016

Endo... co? Tydzień Świadomości Endometriozy
Endometrioza - co wiesz na ten temat? Czy wiesz, że właśnie trwa Tydzień Świadomości Endometriozy ?

Endometrioza to choroba, która polega na rozsianiu komórek błony śluzowej macicy, czyli endometrium, poza jamą macicy . Wszczepy endometrium obejmują najczęściej jajniki, jajowody, otrzewną miednicy mniejszej . Bardzo często mogą pojawić się też w bliznach po cięciu cesarskim, na jelitach, pęcherzu moczowym . Szacuje się, że dotkniętych jest nią 7-15% kobiet.

czwartek, 10 marca 2016

10 zalet bycia facetem, czyli świętujemy Dzień Mężczyzny ;)Drodzy Panowie!

Z okazji Waszego Święta postanowiłam pogrzebać w czeluściach internetu i zdobyć informacje o tym, jak to jest być mężczyzną. Udało mi się nawet znaleźć kilka zalet! O wadach pisać nie będę - w końcu mamy Dzień Mężczyzny ;)

piątek, 4 marca 2016

20 sposobów na to, by powiedzieć dziecku KOCHAM CIĘ


Miłość  jest podstawą. W wychowywaniu dzieci wszystko opiera się na więzi między rodzicami a dzieckiem - więzi pełnej miłości. Rodzice kochają swoje pociechy - to nie ulega wątpliwości. Ważne jest jednak, żeby dzieci tą miłość mogły odczuwać, żeby była okazywana w rozumiany przez malucha sposób. Miłość jest największą potrzebą emocjonalną każdego dziecka . Jest podłożem, na którym wyrastają poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości.